Marina - volné pozice

Také si rád užíváš dovolenou a máš rád/a, když se o tebe někdo hezky stará? Přidej se k nám a dopřej tento pocit ze skvělé dovolené i našim hostům. Jsme kemp ve středních Čechách, přímo na břehu Labe a hledáme pracovníky na tyto pozice:

Recepční, údržbář kempu a opravář lodí a karavanů

Hledáme zaměstnance do kempu Marina - Lodě a karavany s.r.o. Týnec nad Labem. Jedná se o zaměstnání na plný úvazek.

Náplň práce: práce na recepci (příjem, správa a kontrola rezervací, ubytování hostů),

údržba kempu (drobné i větší opravy zařízení, zahradnické práce),

oprava lodí a karavanů (oprava a údržba)

Požadujeme: spolehlivost, příjemné vystupování, manuální zručnost, samostatnost

Nabízíme: férový přístup, stabilní pozice, různorodá náplň práce, mzda dle dohody

Recepční

Hledáme zaměstnance/brigádníky na sezónu 2023 do kempu Marina - Lodě a karavany s.r.o. Týnec nad Labem. Jedná se o sezonní zaměstnání (duben – říjen).

Náplň práce: práce na recepci (příjem, správa a kontrola rezervací, ubytování hostů)

Požadujeme: spolehlivost, příjemné vystupování, samostatnost

Možnost pronájmu ubytování.

Kladný vztah k lodím a karavanům vítaný.

Pracoviště: Bělohorská 645, 281 26 Týnec nad Labem

Více info: p. Hájek tel.: 602 334 352

email.: info@marinatynec.cz

web: www.marinatynec.cz